Zaawansowane wyszukiwanie

Zwiększyć czas szlifowania Krups EA8251?

Andyvollautomat

Poniedziałek, 28. Grudzień 2015, 15:15 03

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 11

numer członkowski..: 22951

Członek od: 27.12.2013

Witam,
niedawno naprawiłem u przyjaciela Krupsa EA8251 i dowiedziałem się, że ta maszyna ma taki sam hit piwowarski jak mój Krups EA9000. Jednak kawa smakuje lepiej i bardziej intensywnie ze mną, podczas gdy EA8251 parzy wszystko ponad
100ml bardzo ścieżki i cienkie.

Więc

zatrzymałem czas

podczas

mielenia i spojrzeć na EA8251: 8 sekundEA9000: 15 sekund I
to
wszystko
z tym samym rozmiarem komory war
zenia! Czy jest
jakiś trik / sekretne menu dla serii EA8000, aby
zwiększyć
czas mielenia
?

A może na płytce drukowanej znajduje się rezystor/potencjometr

?
Wielkie dzięki.

derveganer

Wtorek, 19. Styczeń 2016, 01:58 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 28193

Członek od: 19.01.2016


Spróbuj tego

Ustawić ilość kawy dla Krups XP 7220, 7240, 7250, EA 8050, 8080 itd. - wyciągnąć wtyczkę sieciową - wyjąć zbiornik na wodę - wyjąć pojemnik na ciasto kawowe - wyjąć suwak czyszczący - trzymać wciśnięty przycisk "prog" - ponownie włożyć wtyczkę sieciową - można teraz zwolnić przycisk "prog" - ilość kawy można ustawić w menu w 5 krokach (1 mniej do 5 więcej kawy w proszku) - Pozdrowienia Wegańskie biggrin.gif

HeinzR.   

Wtorek, 02. Luty 2016, 16:12 04

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 28046

Członek od: 30.12.2015

Witam.
Mam Krupsa EA 8010, nie mam przycisku programu, czytam gdzie indziej wciśnij przycisk pary i ustaw czas przyciskiem ilości. Ale gdzie widzę, która godzina
jest
ustawiona
?

Ogrzewanie A z pozdrowieniami.

Shaneya

Wtorek, 02. Luty 2016, 22:22 10

Unregistered

Dobry wieczór,

ilość kawy można ustawić w następujący sposób dla modeli bez wyświetlacza:

-Nacisnąć i przytrzymać przycisk parowania i ponownie podłączyć wtyczkę sieciową - Odłączyć pojemnik na ciasto kawowe, suwak czyszczący i zbiornik na wodę - przycisk parowania może być teraz zwolniony - Ustawić pojemnik na ciasto kawowe, suwak czyszczący i zbiornik na wodę na minimum - Ustawić regulator ilości kawy na minimum - Ustawić filiżankę pod wylewką z kawą - Nacisnąć przycisk normalnej lampki kawowo-niebieskiej do włączania/wyłączania świateł - Nacisnąć
przycisk regulatora ilości kawy
, aby ustawić posiłek-4

,1s

Mączka = kontrolka Włączenie/wyłączenie światła 4

,3s Mączka = kontrol

ka Pojemnik na ciasto kawowe światło 4

,5s

Mączka = kontrolka Zbiornik na wodę światło 4

,7s Mączka =

kontrolka Czyste światło 4

,9s Mączka =

kontrolka Oblicz światło - następnie naciśnij przycisk
serwisowy
odłącz kabel zasilający Love
Shaneya

HeinzR.   

Środa, 03. Luty 2016, 08:55 08

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 28046

Członek od: 30.12.2015

Dzień dobry,
zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcjami, ale czego nie rozumiem, to jak ustawić divę, sek. na pokrętle ilości kawy?


Z góry dziękuję, VG Heinzr.

Shaneya

Środa, 03. Luty 2016, 22:21 10

Unregistered

Dobry wieczór,

jeśli np. chcesz ustawić posiłek na 4,5 sekundy, obracaj pokrętłem regulacji ilości kawy, aż zapali się kontrolka "zbiornik na wodę". Na przykład, jeśli chcesz ustawić czas mielenia na 4,9 sekundy, przekręć pokrętło regulacji ilości kawy, aż zaświeci się napis "Calc".

Witaj Shaneya

HeinzR.

Czwartek, 04. Luty 2016, 10:32 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 4

numer członkowski..: 28046

Członek od: 30.12.2015

Witam, witam, dziękuję bardzo za wyjaśnienie, mam to teraz.
Z pozdrowieniami Heinzr.
wink.gif

2EL

Niedziela, 21. Luty 2016, 13:45 01

Unregistered

Witam wszystkich,

Chciałbym zwiększyć ilość proszku na moim EA 8298 i dlatego wchodzę do menu serwisu z wpisami 1-5, które odpowiadają jednemu kluczowi.
Ale nie dowiedziałem się, jak zapisać ustawienie. Po włożeniu pozostałego pojemnika pojawia się francuskie
menu, które prosi mnie o zrobienie czegoś, a po dzikim naciśnięciu klawisza, wydawana jest mleczna pianka. Potem pozostaje tylko wyciągnąć wtyczkę. Mimo to czas szlifowania zawsze wynosi około 8 sekund. Co muszę zrobić po ustawieniu ilości, aby ją zapisać?
Wielkie dzięki.
smile.gif

klaus1809

Wtorek, 31. Październik 2017, 10:25 10

Unregistered

QUOTE (2EL @ niedziela, 21 lutego 2016, 13:45 godz.)
Witam wszystkich,

Chciałbym zwiększyć ilość proszku na moim EA 8298 i dlatego wchodzę do menu serwisu z wpisami 1-5, które odpowiadają jednemu kluczowi.
Ale nie dowiedziałem się, jak zapisać ustawienie. Po włożeniu pozostałego pojemnika pojawia się francuskie menu, które prosi mnie o zrobienie czegoś, a po dzikim naciśnięciu klawisza, wydawana jest mleczna pianka. Potem pozostaje tylko wyciągnąć wtyczkę.

Mimo to czas szlifowania zawsze wynosi około 8 sekund.

Co muszę zrobić po ustawieniu ilości, aby ją zapisać?

Wielkie dzięki. smile.gif







Cześć, mam EA829, chcę zmniejszyć ilość kawy, wejdź do menu może również zmienić ustawienie z 1-5, ale jak mogę to teraz zapisać?
Z góry dziękuję
sad.gif

heinzmeise

Sobota, 24. Marzec 2018, 14:15 02

Unregistered

QUOTE (klaus1809 @ wtorek, 31 października 2017, 10:25 rano)
QUOTE (2EL @ niedziela, 21 lutego 2016, 13:45 godz.)
Witam wszystkich,

Chciałbym zwiększyć ilość proszku na moim EA 8298 i dlatego wchodzę do menu serwisu z wpisami 1-5, które odpowiadają jednemu kluczowi.
Ale nie dowiedziałem się, jak zapisać ustawienie. Po włożeniu pozostałego pojemnika pojawia się francuskie menu, które prosi mnie o zrobienie czegoś, a po dzikim naciśnięciu klawisza, wydawana jest mleczna pianka. Potem pozostaje tylko wyciągnąć wtyczkę.

Mimo to czas szlifowania zawsze wynosi około 8 sekund.

Co muszę zrobić po ustawieniu ilości, aby ją zapisać?

Wielkie dzięki.smile.gif







Cześć, mam EA829, chcę zmniejszyć ilość kawy, wejdź do menu może również zmienić ustawienie z 1-5, ale jak mogę to teraz zapisać?
Z góry dziękuję sad.gif

Jestem zdesperowany: wchodzę do ukrytego menu i mogę ustawić czas szlifowania od 1-5, ale ustawienia nie można zapisać Próbowałem już wszystkiego, ale co ciekawe, kiedy po zmianie wkładam z powrotem pojemnik na ciasto do kawy, pojawia się instrukcja francuskiego, najwyraźniej trzeba by teraz przejść przez coś w rodzaju "cyklu testowego". Ale na końcu szlifierka zaczyna pracować bez przerwy - musiałem wyciągnąć wtyczkę i wyjąć około 100g uziemienia espresso za pomocą odkurzacza.

Czy ktoś zna kroki mające na celu wydłużenie czasu mielenia na Krupach EA829P?

perez09

Poniedziałek, 26. Marzec 2018, 19:28 07

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 32172

Członek od: 26.03.2018

QUOTE (HeinzR. @ Wednesday, February 03, 2016, 07:55 am)
Dzień dobry,
zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcjami, ale czego nie rozumiem, to jak ustawić divę, sek. na pokrętle ilości kawy?
Z góry dziękuję, VG Heinzr.


Mam ten sam problem) pomoc, jeśli chcesz, dziękuję z góry!



--------------------
https://www.deviceranking.de/tvbox/6366/sunvell-t95m

perez09

Poniedziałek, 26. Marzec 2018, 19:30 07

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 32172

Członek od: 26.03.2018

Czego potrzebujesz w tym przypadku?



--------------------
https://www.deviceranking.de/tvbox/6366/sunvell-t95m

perez09

Poniedziałek, 26. Marzec 2018, 19:31 07

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 32172

Członek od: 26.03.2018

ввфв



--------------------
https://www.deviceranking.de/tvbox/6366/sunvell-t95m

Gast_Hannah

Niedziela, 13. Maj 2018, 11:42 11

Unregistered

Witam, od wczoraj mamy Krupsa 892p, który również działał dobrze, dopóki nie spróbowaliśmy posiłku, jak opisano powyżej.
Od tego czasu napisano w nim tylko "Wyczyść komorę ochronną i włóż ją z powrotem".


Ale my nie mamy nawet przedziału ochronnego?

Nie

było żadnej - i zabawne jest to, że maszyna wcześniej działała dobrze

.

Czy mogę jakoś zresetować maszynę

?

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami

Guest

Niedziela, 13. Styczeń 2019, 18:45 06

Unregistered

Ze mną światło po ustawieniu na stałe lampki do kawy, chociaż jest puste i również prawidłowo włożone. Czy ktoś ma pojęcie, co się teraz dzieje

 Seite 12