Zaawansowane wyszukiwanie

N & W Konfigurator dla Wittenborg FB7100

Oprogramowanie do wyszukiwania

murphysboss

Piątek, 07. Luty 2014, 21:17 09

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 23554

Członek od: 07.02.2014

Jak mówi tytuł, szukam tego oprogramowania: KONFIGURATOR to pomocne oprogramowanie dla maszyn Wittenborg 7600 / 7100.

Oprogramowanie służy do ustawiania nazw produktów, receptur, preselekcji, ustawień wyświetlacza, funkcji płukania i systemów płatności na moim ekspresie do kawy.

Wittenborg dostarcza oprogramowanie bezpłatnie swoim partnerom dystrybucyjnym, ale ponieważ jestem tylko użytkownikiem końcowym, Wittenborg skierował mnie do wyspecjalizowanych dealerów, którzy mogą mi je sprzedawać. W międzyczasie zadzwoniłem do 3 Autoryzowanych Dealerów, którzy również wysłuchali mojej prośby w miły i przyjazny sposób i obiecali, że skontaktują się ze mną w sprawie ceny. . . . . .to było 3 tygodnie temu! Ani jednego oddzwonienia. Oczywiście mogę dokonać wszystkich ustawień za pomocą przycisków pokrętła, ale jest to dość skomplikowane i dla mnie, jako nie-technologa, bardzo kosztowne.

Jeśli ktoś ma pomysł lub zna firmę, która sprzedaje lub dostarcza mi to oprogramowanie, proszę dać mi znać.


[URL=http://www.nwglobalvending.de/products-brands/telemetrie-software/konfigurator]

lg. z Hamburga

huste511   

Środa, 07. Styczeń 2015, 11:09 11

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 17

numer członkowski..: 22537

Członek od: 24.11.2013

Yeah, yeah,

firma Wittenborg lub N&W, jak się teraz nazywają, to prawdziwa firma piep. :-(((
(Rozmawiałem z tym stowarzyszeniem od ponad godziny i nie zaoferowano mi żadnej pomocy ani rozwiązań, nawet gdy groziłem pieniędzmi
, że nie będą chcieli mi dać tego oprogramowania. Powiedziano
mi, że w odległości 10, 50 i 120 km jest 3 dilerów
, którzy zajęliby się moim problemem.
Kiedy dowiadujesz się o firmach, które są tak daleko i nazywane są lokalnymi partnerami handlowymi, wiesz
, co się dzieje.
N&W prawdopodobnie sprzeda większość automatów w dużych ilościach pośrednikom i innym firmom vendingowym, takim jak stacje benzynowe ze specjalnym operatorem GmbH, które następnie
będą miały
swoją własną
sieć
sprzedaży i
serwisu.

Partnerzy sprzedaży bezpośredniej firmy wittenborg nie są zbytnio przekonani do nowego kierownictwa, a zwłaszcza do braku jakości maszyn. Wiele z nich nie posiada już tych maszyn w sprzedaży i tylko dość niechętnie

wykonuje prace serwisowe.

Słyszałem od wielu z nich, że po prostu nadal znajdują się na listach adresowych i mogą zamawiać części, ale nie mają

z nimi

nic więcej

wspólnego. W
końcu znalazłem dilera, którego mogłem jasno opisać mój problem i zaoferowałem mu nagrodę, jeśli dostanie to oprogramowanie i przekaże mi je,
aby mógł obciążyć
mnie
opłatą za
konsultację lub usługę
.
W oprogramowaniu można naprawdę dokonać pewnych ustawień, które nie

możliwe na samej maszynie
.

Należy jednak wyraźnie stwierdzić, że oprogramowanie komputera PC jest bardzo wadliwe i różne wersje samych maszyn mają poważne trudności, ale również faktyczne oprogramowanie sterowania maszyny jest wadliwe. To nie jest naprawdę fajna praca, ale nie ma mowy.

it_worker

Sobota, 25. Kwiecień 2015, 19:24 07

Unregistered

Witam
, szukam oprogramowania konfiguratora dla FB 5100, może ktoś ma podpowiedź jak powinien wyglądać kabel transmisyjny ( przypisanie PIN-u ).

Emyoo

Poniedziałek, 21. Luty 2022, 08:51 08

Unregistered

Pobierz pinout stąd wink.gif dzięki
https://www.vendingbar.gr/vb2/wp-content/uploads/2016/01/cfg5100_manual_user1_ver212.pdf

ma ktoś program do wgrywania nowych plików? nie mogę go nigdzie znaleźć... sad.gif

dziękuję!

mm1983

Środa, 10. Lipiec 2024, 01:03 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 3

numer członkowski..: 76075

Członek od: 10.07.2024

Cześć
Czy komuś udało się zdobyć oprogramowanie dla wittenborga? :-).

Pozdrawiam
michael
Dania