Zaawansowane wyszukiwanie

Delonghi czy Melitta?

Porady dotyczące zakupu

mronextra

Czwartek, 30. Listopad 2017, 22:34 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 31506

Członek od: 30.11.2017

DELONGHI ECAM 350.55.B Dinamica lub Caffeo® Passione® OT w pełni automatyczny ekspres do kawy?

Oba z Stiftungwarentest testnote 2,0
.Espresso i Cappuccino są najwyraźniej lepsze z Melittą
.

kaffeechris

Piątek, 01. Grudzień 2017, 22:25 10

*

Ekspert

Grupa: Moderatoren

Składki: 2077

numer członkowski..: 24425

Członek od: 29.05.2014

Witam, wybierz specjalistyczny sklep w pobliżu i upewnij się, że ta sama fasola jest napełniana do automatu, a następnie możesz zdecydować. Zwróć uwagę na kubki i temperaturę, w której pijesz przyjemność.

MfG Chris



--------------------
Alles ist Wiederverwertbar, sogar diese Buchstaben.
Keine Anfragen oder Hilfe, über E-Mail.

sebastian79

Czwartek, 08. Marzec 2018, 19:56 07

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 17

numer członkowski..: 23494

Członek od: 03.02.2014

Chyba nie da się powiedzieć wszystkiego na raz. Obydwaj producenci są dobrzy i mają swoje zalety. Ze swojej strony, przyjrzałem się również niektórym w pełni automatycznym maszynom. Znalazłem różne informacje i mogłem się też rozejrzeć. Wiele osób powiedziało mi, żebym kupił ekspres do kawy online - ceny są zazwyczaj nieco wyższe niż w przypadku zakupu w sklepie.
Ja osobiście spojrzę jeszcze raz, a potem spojrzę
smile.gif

Kaffeepoint

Czwartek, 08. Marzec 2018, 22:43 10

*

Profesjonalista

Grupa: Mitglieder

Składki: 455

numer członkowski..: 28864

Członek od: 07.06.2016

W pełni automatyczne ekspresy do kawy mogą robić małe i duże kawy. Jeśli oczekujesz włoskiego espresso, będziesz zawiedziony.

Obie maszyny są solidne i robią to, co do nich należy, choć ja skłaniałbym się bardziej ku Melitcie. Grupa piwowarska może być usunięta do czyszczenia, z DeLonghi tylko w połowie.

W Internecie ceny są lepsze, prawda, ale wtedy zazwyczaj nie dostajesz gwarancji fabrycznej. Nie masz też osoby kontaktowej, jeśli coś się wydarzy i kto chce zrobić bez swojej kawy przez 2-3 tygodnie?



--------------------
KVA:WMF 800 ST: Lelit Bianca PL 162