Zaawansowane wyszukiwanie

Alarm świeci się na stałe po zablokowaniu tła muzycznego.

kombinator69

Sobota, 02. Listopad 2013, 14:51 02

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 22280

Członek od: 02.11.2013

Witajcie przyjaciele dobrej kawy,

Mój minister spraw wewnętrznych oczyścił wczoraj naszego VA, a grupa piwowarów była trochę pokręcona (nie była całkiem zaangażowana, dowiedziałem się później). Kiedy dziś włączyłem, BG podniosło się i utknęło, więc zrobił głośny cios i coś się zepsuło. Ta część, która zerwała się/otwarła BG) nie ma żadnej funkcji, a BG działa również bez (był tylko małym plastikowym narożnikiem). W VA była teraz włączona lampa alarmowa z dwoma lampami na 1 i 2 kubki. Inaczej nic innego się nie wydarzyło (pewnie przeciążenie piły, jeśli coś takiego tu jest?
) Wszystko dobrze i dobrze, otworzyłem maszynę i ręcznie przycisnąłem BG na silniku, i usunąłem
go.
Oczywiście wszystko jest w porządku za wyjątkiem małego plastikowego narożnika, który nie powinien mieć żadnej funkcji. (Zobacz zdjęcie raz
z raz bez rogu
) Niestety, urządzenie nie "wróciło" już do normalnego parzenia kawy, ale jest nadal włączone z trzema
lampami, tam.

Mam już ustawiony tryb testowy (wcisnąć 1 filiżankę i zaparzyć razem i podłączyć). Tutaj mogę bez problemu wywołać wszystkie funkcje, nawet zaparzając w ten sposób moją poranną kawę, nawet jeśli jest to trochę uciążliwe - bez

tego w ogóle nie działa...;-)).

Teraz pytanie do ekspertów tutaj: czy mogę ustawić maszynę "Reset"? Jeśli tak, to jak to działa, ponieważ wada nie powinna być obecna, ponieważ wszystkie funkcje są dostępne

za pośrednictwem klawiatury, prawda?

A może powinna była rozerwać coś na tablicy? Czy może istnieje jakieś zabezpieczenie przed przeciążeniem, które trzeba wcisnąć ponownie, aby powrócić do normalnej pracy

? Byłbym

wdzięczny za wszelkie odpowiedzi, które

mogłyby

mi pomóc

. PozdrowieniaCombi

Załączony obrazek

kombinator69

Sobota, 02. Listopad 2013, 14:53 02

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 22280

Członek od: 02.11.2013

tutaj zdjęcie bez "rogu"

Załączony obrazek