Zaawansowane wyszukiwanie

Wprowadzenie - jestem tu nowy

Ja i mój nowy ekspres do herbaty forum

giorgino

Niedziela, 26. Maj 2024, 20:22 08

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 74989

Członek od: 26.05.2024



Witam drogą społeczność, Za uprzejmą zgodą Haralda, pozwolono mi odnieść się do mojego niedawno uruchomionego forum ekspresów do herbaty tutaj.

Ale najpierw chciałbym się krótko przedstawić.

Nazywam się Claus, mam 57 lat i pochodzę z pięknego regionu Ren-Neckar. Przez dziesięciolecia byłem zapalonym kawoszem. W pracy oznacza to 8 filiżanek dziennie. Pomimo mojej wielkiej fascynacji w pełni automatycznymi ekspresami do kawy, nigdy żadnego nie kupiłem.

W domu miałem więc tylko ekspres Senseo lub Dolce Gusto, co w moim jednoosobowym gospodarstwie domowym w zupełności mi wystarczało. Od kilku tygodni moje intensywne spożycie kawy mści się niestety w postaci nawracających problemów żołądkowych. Skłoniło mnie to do przerzucenia się na herbatę, którą teraz toleruję znacznie lepiej. Ponieważ jednak gotowanie wody w naszej herbacianej kuchni zawsze było nieco uciążliwe i chciałem uzyskać spójny smak herbaty, od razu zdecydowałem się na ekspres do herbaty od Avoury (część Melitta Group).



Oczywiście od samego początku zdawałem sobie sprawę, że bardzo trudno będzie znaleźć forumowiczów dla tego niszowego tematu lub sprawić, by byli nim "podekscytowani".

W przeciwieństwie do w pełni automatycznych ekspresów do kawy, kawy lub herbaty w ogóle, będzie bardzo niewiele osób szukających ekspresów do herbaty w Google. Więc wczoraj zapytałem Haralda, czy mógłbym zwrócić uwagę na moje wciąż młode forum za pomocą postu. tongue.gif




W końcu nie można całkowicie wykluczyć, że wy, kawosze, od czasu do czasu wypijecie filiżankę herbaty. Byłbym zachwycony, gdybyście odwiedzili i/lub zarejestrowali sięnameine-teemaschine.de. Z pozdrowieniami Claus