Zaawansowane wyszukiwanie

Schaerer Siena 2 "level"

Gast_Andreas

Piątek, 08. Marzec 2024, 22:07 10

Unregistered

Cześć
Mam Schaerer Siena 2, który pokazuje kod błędu "Level" lub "Nivå", jak jest ustawiony w języku szwedzkim.
Czy ktoś wie, jak to naprawić?
Z góry dziękuję.
Andreas

Zoef_Siena_2

Sobota, 22. Czerwiec 2024, 01:13 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 8

numer członkowski..: 74883

Członek od: 20.05.2024

Cześć Andreas, czy znalazłeś już rozwiązanie tego problemu?


Oto, co mówi instrukcja serwisowa, którą znalazłem w Internecie:Komunikatobłędzie "Poziom" (sTxt-49) Po dodawaniu wody przez 1⁄2 minuty poziom wody w generatorze pary jest nadal zbyt niski.












Możliwa przyczyna: - Styki kabla uziemiającego - Uszkodzona pompa z armaturą wibracyjną - Uszkodzony zawór zasilający - Uszkodzona lub zatarta sonda poziomu - Uszkodzony system sterowania Rozwiązanie:
-Sprawdź styki kabla uziemiającego - Sprawdź działanie pompy z armaturą wibracyjną - Sprawdź działanie zaworu zasilającego - Wymień sondę poziomu Demontaż sondy poziomu, paragraf 7.


14, strona 7-27 - Wymień płytkę sterującą Demontaż płytki sterującej, paragraf 7.26, strona 7-39 W przypadku mojej maszyny miałem ten sam komunikat, gdy ją otrzymałem. Maszyna stała przez długi czas i przepływomierz był zatkany, 2 zawory zatkane, a pompa zatkana. W rezultacie woda nie dostawała się do bojlera i kotła parowego.



--------------------
Schaerer Siena 2 met vaste wateraansluiting (machine with mains water option)