Zaawansowane wyszukiwanie

COME RESETTARE DeLonghi ECAM 22.360.S

Gast_DOMENICO

Czwartek, 18. Lipiec 2024, 16:18 04

Unregistered


Dzień dobry, mam problem z moim DeLonghi ECAM 22.360.S daje mi OGÓLNY ALARM Wyczyściłem zaparzacz, który był brudny, przetestowałem go wydaje się być w porządku, nie mogę zresetować alarmu. Czy ktoś może mi pomóc?
DZIĘKUJĘ

Louyamateurdecafé---

Czwartek, 18. Lipiec 2024, 17:52 05

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 76287

Członek od: 18.07.2024






Witam, Ogólny alarm w ekspresie DeLonghi ECAM 22-360-S może być spowodowany kilkoma przyczynami - Oto kilka kroków, które można podjąć, aby rozwiązać ten problem: 1- Czyszczenie i ponowna instalacja zaparzacza Nawet jeśli zaparzacz został już wyczyszczony, należy upewnić się, że został prawidłowo zainstalowany:





Wyłącz urządzenie i odłącz je od zasilania- Wyjmij infuzor i wyczyść go ponownie, upewniając się, że jest całkowicie suchy przed ponownym zainstalowaniem- Zainstaluj ponownie infuzor, postępując zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku, aby upewnić się, że jest bezpiecznie na miejscu- 2- Sprawdzanie czujników i elementów wewnętrznych Czasami alarm ogólny może być wyzwalany przez wadliwe czujniki lub elementy wewnętrzne:





Upewnij się, że wszystkie komory i drzwiczki są prawidłowo zamknięte- Sprawdź, czy zbiornik na wodę znajduje się na swoim miejscu i jest pełny- Upewnij się, że tacka ociekowa i pojemnik na fusy są puste i prawidłowo zainstalowane- 3- Usuwanie kamienia i czyszczenie Całkowite usunięcie kamienia z urządzenia może czasami rozwiązać problemy z alarmami:




Postępuj zgodnie z instrukcjami zawartymi w podręczniku, aby odkamienić urządzenie za pomocą produktu do odkamieniania zalecanego przez DeLonghi- Wyczyść inne elementy, takie jak dysza pary i pojemnik na ziarna kawy, aby upewnić się, że nie ma żadnych blokad- 4- Resetowanie urządzenia Spróbuj zresetować urządzenie, aby usunąć błędy:





Odłącz urządzenie od gniazdka elektrycznego- Odczekaj co najmniej 10 minut przed ponownym podłączeniem- Włącz urządzenie i sprawdź, czy alarm nadal występuje- 5- Zapoznanie się z instrukcją obsługi i pomocą techniczną Jeśli alarm nadal występuje pomimo wykonania powyższych czynności, zapoznaj się z instrukcją obsługi w celu uzyskania konkretnych rozwiązań:




Jeśli instrukcja nie zawiera rozwiązania, skontaktuj się z pomocą techniczną DeLonghi - mogą oni przeprowadzić Cię przez bardziej zaawansowane kroki rozwiązywania problemów lub zalecić naprawę, jeśli jest to konieczne - 6- Wideo i dokumentacja online DeLonghi często udostępnia filmy wideo i przewodniki online, aby pomóc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów:


Sprawdź stronę internetową DeLonghi, aby dowiedzieć się, czy są dostępne dodatkowe zasoby dla konkretnego modelu- Oto podsumowanie kroków rozwiązywania problemów:





Wyczyść i ponownie zainstaluj zaparzacz- Sprawdź wewnętrzne czujniki i komponenty- Wykonaj pełne odkamienianie- Zresetuj urządzenie, odłączając je i podłączając ponownie po 10 minutach- Zapoznaj się z instrukcją obsługi i skontaktuj się z pomocą techniczną DeLonghi.


W razie potrzeby skontaktuj się z pomocą techniczną DeLonghi- Postępując zgodnie z tymi krokami, powinieneś być w stanie rozwiązać ogólny alarm ekspresu do kawy DeLonghi ECAM 22-360-S- Powodzenia i nie wahaj się informować mnie o rozwoju sytuacji - więcej informacji znajdziesz poniżej: wink.gif
https:// urls.pl/27F1KT

domenico.tamm@libero.it

Piątek, 19. Lipiec 2024, 10:09 10

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 76258

Członek od: 17.07.2024

Dziękuję za szybką odpowiedź, wykonałem już różne procedury, chciałbym wiedzieć, jak zresetować płytkę drukowaną, aby usunąć błąd. Dziękuję