Zaawansowane wyszukiwanie

Który DeLonghi 22nd  110 lub MELITTA Caffeo CI?

Porady w zakresie zakupu dotyczące przejścia z kapsułek na MSWI

aiwa1811

Poniedziałek, 21. Grudzień 2015, 01:05 01

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 1

numer członkowski..: 27992

Członek od: 21.12.2015

Witam wszystkich,

Jestem nowy w świecie z KVA (zmiana z kapsułek do KVA) na szczęście znalazłem forum, gdzie najprawdopodobniej, jeśli ktoś ma problem, może być pomocny (w rzeczach Rep. O.ä.).

Długo szukałem po internecie i nie znalazłem nic konkretnego (KVA jak piasek nad morzem), więc zwracam się do Was o pomoc.

Nasze zwyczaje dotyczące picia laugh.gif:

Mój rząd i ja pijemy głównie czarną kawę i rzadko cappuccino lub inne kawy z mlekiem i to tak około 3-5 razy dziennie, tyle w temacie.

Teraz natknąłem się na następujące KVA i przeczytałem sporo rzeczy, co oczywiście jeszcze bardziej utrudniło mi podjęcie decyzji laugh.gif, jednym z nich byłby DeLonghi 22. 110 i MELITTA Caffeo CI. Które z tych urządzeń poleciłbyś mi na podstawie doświadczenia? Ponadto nie wiem, która z tych KVA jest szybciej sprawna, co oczywiście jest dla nas ważne!?

Jeśli polecilibyście mi jakieś inne maszyny niż te wymienione powyżej, nie krępujcie się (proszę o ten sam przedział cenowy)!

Z góry dziękuję!


Pozdrawiam
nowicjusza biggrin.gif

Kaffeevollautomat-Test-Vergleich

Środa, 14. Listopad 2018, 06:01 06

*

Koneserzy kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 27

numer członkowski..: 33092

Członek od: 17.10.2018

Prawdopodobnie znalazłeś już automatyczny ekspres do kawy, ale dla każdego, kto ma takie samo pytanie jak ty, odpowiem na to pytanie.
Polecam CI Melitta Caffeo. Ten ekspres do kawy jest bardzo przekonujący pod względem jakości i wyglądu. Jego cena jest również atrakcyjna, ponieważ nie jest tak wysoka. Czyszczenie jest łatwe, a grupa zaparzająca jest wyjmowana. Młynek jest stalowy, stożkowy i nie jest bardzo głośny. Zadowoli to osoby, które chcą mieć cichy automatyczny ekspres do kawy. Wreszcie, Melitta Caffeo CI posiada pojemnik na kawę ziarnistą z dwoma komorami. Zaletą tego rozwiązania jest to, że można umieścić dwa różne rodzaje ziaren w pojemniku na ziarna oddzielnie, a następnie zaparzyć różne rodzaje ziaren bezpośrednio po sobie. Oszczędza to stresu związanego z koniecznością opróżniania pojemnika na fasolę, a następnie ponownego napełniania go.
Mam nadzieję, że udało mi się pomóc. Jeśli masz więcej pytań dotyczących ekspresu Melitta Caffeo CI, zajrzyj na moją stronę domową, gdzie przetestowałem ten i wiele innych w pełni automatycznych ekspresów do kawy. smile.gif



--------------------
Wer unaufgeklärt Kaffeevollautomaten kauft, der macht einen großen Fehler!
Blogger auf www.kaffeevollautomat-test-vergleich.com