Zaawansowane wyszukiwanie

Porady przy zakupie: W pełni automatyczny ekspres do kawy z odrobiną powietrza

Christian12045

Piątek, 25. Sierpień 2017, 16:52 04

*

Poidło do kawy

Grupa: Mitglieder

Składki: 2

numer członkowski..: 30997

Członek od: 25.08.2017

Historia mojego życia z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy jest również moim życiem cierpienia. Od 1995 do 2006 roku byłem właścicielem Saeco Royal Delux. Wtedy w 2006 roku wpadłem na pomysł, aby kupić nowy, choć stary nadal działał. Stał się Jurą. Trwało to od 2006 do 2013 r. W tym czasie miałem go 4 razy w naprawie z powodu szlifierki. Nie przeszkadzało mi to tak bardzo, bo miałem ubezpieczenie naprawcze. Ale po raz piąty miałem już dość i negocjowałem z ubezpieczycielem, a przy zakupie nowego kredytu był kredyt w wysokości 800 euro. Dostałem to wszystko na piśmie i poszedłem z tym do dilera. Właściwie, to nie chciałem znowu mieć szkoły prawniczej, ale co się stało, to znowu wyszedłem z biznesu ze szkołą prawniczą. To był Jura Impressa J9.3 One Touch. I co mam do ciebie napisać? Gorzko tego żałowałem. Maszyna, gdy działa, jest świetna. Kawa świetnie smakuje z latte maciato. Ale to już dziewiąty raz, kiedy przynoszę go do warsztatu. Zawsze ten sam błąd: "Za mało fusów z kawy". Mogę powiedzieć, że co około pół roku dostaje lekarstwo.

Skoro już tego nie chcę, desperacko szukam nowej maszyny. Co powinna zrobić? :1. przyzwoitą gorącą kawę2. Cappucino3. Latte MaciatoA
duży zbiornik na wodę, stopień rozdrobnienia powinien być regulowany,
temperatura regulowana.

I co za wspaniały byłby program dla 2 osób, bo moja żona nie pije tyle kawy. Życzymy sobie również, aby grupa p

iwowarska została wyciągnięta.
Możesz coś polecić? Znam Saeco, ale naprawdę można zapomnieć o wynajęciu Saeco Odea Plus. Kawa wychodzi naprawdę cienka i letnia
. Bardzo
dziękuję
za wskazówki.
Próg bólu w cenie od 700 do 1000 €.

BlackSheep

Niedziela, 27. Sierpień 2017, 09:02 09

*

Eksperci

Grupa: Mitglieder

Składki: 847

numer członkowski..: 2529

Członek od: 26.07.2008

Nie wiem, o co chodzi z tą historią o byciu zmieloną kawą. Na Jurze młyn mieści około 10.000 filiżanek i wtedy kamienie młyńskie

nudne - chyba że masz złe ziarna kawy z odrobiną kamienia od czasu do

czasu

. Wtedy są natychmiast zrujnowane.
Wszystko
to dzieje się tak długo, jak długo nie masz szlifierki Aroma+ w maszynie

-

te wydają się być bardziej podatne na usterki. Jura miał

również

problemy z silnikami szlifierek w

latach 2004-2008



-

na razie jest to zrozumiałe. Melitta Caffeo CI
wydaje się
idealnie pasować do Twoich
wymagań
, ale

jest to około 600€

mniej niż Twój

budżet.

Wyłączyłbym od razu tylko Beanselect.

Można to

zrobić w 15 sekund

bez wielkiej ingerencji

, a także można

go ponownie bez problemu aktywować. Pozdrowienia



--------------------
Ich schaue hier nur noch ganz selten vorbei.
In verschiedenen anderen Foren bin ich mit
dem gleichen Nickname zu finden, falls mal
jemand Hilfe benötigt kann ich vielleicht dort
helfen.