W pełni automatyczny ekspres do kawy, Modell TI351509DE
Siemens EQ.300 (TI351509DE)
Foto
Wyposażenie i funkcje
Tak Tak (max. 130mm)
Info
Nie Nie
Info
Tak, oddzielnie od wylewki kawy
Tak, z Panarello
Tak Tak
Nie Nie
Tak Tak
Opcjonalnie możliwość doposażenia
?
?
2
Ustawienia aromatu
? (senso flow System)
15,0 bar
Tak Tak (1-30°dH)
Konserwacja i pielęgnacja
Opcje gastronomiczne i samoobsługowe
Główne komponenty
1
Thermoblock
1 Młynek tarczowy ceramika
Dane techniczne
Tak Tak ( 15 / 30 / 1h / 2h / 4h)
230 V / 1300 W
250 g
7,1 kg
388x251x433mm